Miley Cyrus arrin në Kosovë

Miley Cyrus arrin në Kosovë
19:24 | 1 Gusht 2019

Ka arritur në Kosovë ylli me famë botërore, Miley Cyrus.

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, sapo ka arriur në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ateruar në aeroportin “Adem Jashari” këtë pasdite, ndërsa po shoqërohej edhe nga stafi i saj.

“Telegrafi” i ka siguruar disa fotografi nga momenti i arritjes së Miley Cyrus në Kosovë, ku shihet e shoqëruar nga stafi i saj.

Për ndryshe, Miley Cyrus pritet të performojë nesër (e premte) në natën e parë të festivalit “Sunny Hill”

Përveç Miley Cyrus, në skenën e “Sunny Hill” do të performojë edhe Gashi, Calvin Harris si dhe shumë emra të njohur të muzikës.

Kujtojmë se festivali “Sunny Hill” zgjat tre ditë (më 2, 3 dhe 4 gusht) dhe mbahet në ambientet e parkut të Gërmisë. /Lajmi.net/

TAGS