Milani kishte kohe qe e kërkonte, sulmuesi i madh zyrtarizohet javën e ardhshme të Barcelona

Milani kishte kohe qe e kërkonte, sulmuesi i madh zyrtarizohet javën e ardhshme të Barcelona

Futbollisti holandez, Memphis Depay pritet të bëhet lojtar i Barcelonës javën e ardhshme.

“Sport” raporton që negociatat mes Barcelonës dhe holandezit janë drejt përfundimit.

Depay pritet të nënshkruaj kontratë tre vjeçare me klauzolë të ulët.

Ai besohet se ka pranuar ulje të pagës.

TAGS