Milani e kërkoi gjithw verwn, Milik befason me klubin e ri

Milani e kërkoi gjithw verwn, Milik befason me klubin e ri

Milik tani ka vendosur pwr tw ardhmwn e tij.

Arkadiusz Miliku pritet të zbarkojë gjatë kësaj jave në Madrid.

Sulmuesi i Napolit me shumë gjasa do të jetë zëvëndësues i Diego Costas tek Atletico Madridi.

15 milionë euro pritet t’i kushtojë Atleticos blerja e polakut.

Andrea Berta i Atleticos është duke negociuar blerjen e sulmuesit polak dhe ka gjasa, që gjithçka të përfundojë brenda kësaj jave.

Miliku është i pëlqyer mjaft nga trajneri Simeone.

TAGS