Milan – Ziyech, vije lajmi i fundit nga Italia

Milan – Ziyech, vije lajmi i fundit nga Italia

Milan insiston për transferimin e Ziyech.

Ziyech është lidhur me një kalim të mundshëm tek Milani gjatë javëve të fundit.

Sipas mediave italiane, Chelsea tashmë ka refuzuar ofertën e parë të ‘Rossonerëve’ që ishte huazim për një sezon me të drejtë blerje.

“The Blues” janë të hapur vetëm për shitjen përfundimtar të mesfushorit të tyre dhe nuk dëshirojnë të dëgjojnë ofertat që kanë të bëjnë me huazim.

Klubi italian është ende në kërkim të një futbollisti ‘trekuartist’ që ta zëvendësoj të larguarin Hakan Çalhanoglun.

TAGS