Milan – Sassuolo, këto janë formacionet zyrtare

Milan – Sassuolo, këto janë formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Sassuolo.

AC Milan dhe Sassuolo do të luajnë kundër njëra tjetres me fillim nga ora 18:30 në kuadër të xhiros së 32-të në Serie A.

Në më pak se një orë do të zhvillohet ndeshja mes Milanit dhe Sassuolos në stadiumin “San Siro”.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të skuadrave:

AC MILAN: Donnarumma; Calabria, Kjaer, Tomori, Dalot; Kessié, Meite; Saelemaekers, Çalhanoglu, Rebic; Leao

SASSUOLO: Consigli; Müldür, Marlon, Ferrari, Kyriakopoulos; Obiang, Locatelli; Berardi, Djuricic, Boga; Defrel.

TAGS