Milan dhe Juventus në “luftë” për yllin e Real Madridit

Milan dhe Juventus në “luftë” për yllin e Real Madridit

Isco, asnjëherë nuk ka arritur të përshtatet mirë te Real Madridi.

Madje, spanjolli nuk është më lojtar kryesor në projektet e Real Madrid dhe mbetet i pakënaqur me përdorimin e tij në fushën e Carlo Ancelotti i cili, megjithatë, e ka rehabilituar atë në krahasim me Zidane, përcjell ORAinfo.

E ardhmja e tij, megjithatë, mbetet në ekuilibër me Juven dhe Milanin të cilët po mendojnë për ta transferuar në afatin kalimtar të janarit./ORAinfo/

TAGS