Milan dhe Barcelona në “luftë” për lojtarin e Man Utd

Milan dhe Barcelona në “luftë” për lojtarin e Man Utd

Barcelona dhe AC Milan do të jenë në garë për të nënshkruar me Jesse Lingard nëse ai largohet nga Manchester United në një transferim falas verën e ardhshme.

Lingard refuzoi ofertën e një kontrate të re nga United muajin e kaluar në mënyrë që ai të peshonte opsionet e tij para se të merrte një vendim për të ardhmen e tij,përcjell ORAinfo.

Mesfushori 28-vjeçar nga Anglia donte të shihte se sa kohë iu dha nga Ole Gunnar Solskjaer pas nënshkrimeve të Cristiano Ronaldos dhe Jadon Sancho, pasi kishte kaluar gjysmën e dytë të sezonit të kaluar në huazim në West Ham./ORAinfo/

TAGS