Milan 2:2 Lecce – notat e lojtarëve

Milan 2:2 Lecce – notat e lojtarëve
22:58 | 20 Tetor 2019

Milan ka dëshpëruar edhe një herë tifozët e saj, duke luajtur baras me Lecce.

Lecce arriti të shënonte dy herë në ‘San Siro’, për të marrë një pikë të vlefshme, shkruan lajmi.net.

Golat për Milan u realizuan nga Hakan Calhanoglu dhe Krzysztof Piatek, por nuk ishin të mjaftueshëm për më shumë se një pikë.

Calhanoglu doli të ishte lojtari i ndeshjes në këtë taki, të paktën sipas vlerësimeve të ‘WhoScored’.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve, ku mund të shihni vlerësimet për të gjithë lojtarët që u paraqitën në fushën e blertë. /Lajmi.net/

TAGS