Mihrija shfaqet provokuese në foton e fundit

Mihrija shfaqet provokuese në foton e fundit

Mihrija shfaqet provokuese në foton e fundit.

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur në fustan të gjatë, mirëpo, gjithë vëmendjen mori këmba e saj./ORAinfo/

TAGS