Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil për vajza më të reja.

Duket se për Mihrije Brahën nuk po ecin fare vitet./ORAinfo/

TAGS