Melinda Ademi ç’nuk thotë për të, reagon Elvana Gjata

Melinda Ademi ç’nuk thotë për të, reagon Elvana Gjata

Melinda Ademi ishte së fundmi e ftuar në emisionin “NIN”, ku u shpreh me fjalët më të mira për Elvana Gjatën. Ajo tha se këngëtarja është e mrekullueshme dhe se ka një zë shumë të veçantë.


“Një këngëtare që më pëlqen shumë është Elvana Gjata. Zëri i saj më rrëqeth. është ekstrem, ekstrem talent. Ajo është e mrekullueshme, e dua. Shumë më pëlqen Elvana, për shkak se e ka vokalin shumë të bukur, shumë e veçantë, nuk e kam dëgjuar kurrë në jetë atë zë”, u shpreh reperja.

Pas vlerësimit të saj, Elvana nuk ka nguruar ta falenderojë publikisht. Ajo ka publikuar në Instastory këtë pjesë nga intervista e Melindës, duke shkruar “Shumë dashuri për ty Melinda! Vazhdo Kështu”.

TAGS