Meghan Markle dhe Princ Harry prindër për herë të dytë?

Meghan Markle dhe Princ Harry prindër për herë të dytë?

Meghan Markle dhe Princi Harry do të bëhen prindër për herë të dytë. Mediat kanë publikuar fotografitë ku Meghan shfaqet me barkun e rrumbullakosur.Disa muaj më parë, Meghan rrëfeu se kishte humbur fëmijën e dytë pas një aborti dhe se kjo ngjarje kishte lënë gjurmë të thella tek ajo. Duket se çifti e ka kaluar këtë ngjarje të trishtë dhe janë sërish në pritje të ëmbël.

TAGS