Megan e “kallë” me foto në të brendshme sonte

Megan e “kallë” me foto në të brendshme sonte

Ajo është e njohur për këto stile fotografish.

Ylli i Love Island’s, Megan Barton Hanson ka ngritur temperaturat në të brendshme sonte derisa ka postuar një seri fotosh të nxehta

Megan është e njohur për poza të tilla dhe këtë e ka bërë edhe sonte për fansat e saj.

Ish ylli i Love Island (27), ka zgjedhur Instagramin për t’i treguar fansave të saj se është duke menduar për një kanal në Youtube për të treguar asetet e saj vrastare.

Duke kapur flokët e saj me duar, biondja bombë ka shkruar: Tani që kam vëmendjen tua…kam nevojë për një montazher videosh. Tag një shok montazher ju lutëm”.

TAGS