Mediat ndërkombëtare: Dua Lipa në pritje të fëmijës së parë

Mediat ndërkombëtare: Dua Lipa në pritje të fëmijës së parë

Mediat ndërkombëtare kanë nisur aludimet se këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është shtatzanë. Shhkak për këtë janë bërë disa foto të publikuara nga vetë ajo.



Një foto me fustan jeshil ku e shoqëroi me dy biberonë me qumësht, një ari pelushi dhe një fëmijë engjëll ka bërë që menjëherë të përflitet për një pritje të ëmbël.

Por, pavarësisht se ajo dukej super seksi, fansat ishin më të interesuar për domethënien e mbishkrimit, që ishin dy biberonë me qumësht, një ari pelushi dhe një fëmijë engjëll.

TAGS