Me “trenerka” e me kapele, sa ndryshe po duket me këtë stil Shyhretje

Me “trenerka” e me kapele, sa ndryshe po duket me këtë stil Shyhretje

Shyhrete Behluli, është njëra nga artistet se ka kohë të gjatë në skenën muzikore.

Ajo vazhdimisht ka sjellë këngë të reja, duke qenë kështu shumë afër publiku të saj besnik, shkruan ORAinfo.

Shyhreten gjithmonë jemi mësuar ta shohim në fustane elegante dhe veshje kombëtare, por ajo di të jetë edhe një tip shumë sportiv.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka postuar një foto të saj në veshje sportive.

Me një kapele në kokë e me tuta të veshura, sa ndryshe po duket këngëtarja./ORAinfo/

TAGS