Me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamje kur del për kafe

Me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamje kur del për kafe

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot Shyhretja ka dal për kafe me vajzën e saj të vogël, Engjëllushen.

E veshur me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamjen.

Për me tepër shikoni foton dhe gjykojeni vet. /ORAinfo/

TAGS