Më të dashuruar se kurrë më parë, kështu po e kalojnë mbrëmjen Labi e Qëndresa

Më të dashuruar se kurrë më parë, kështu po e kalojnë mbrëmjen Labi e Qëndresa

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit Qëndresa e Labi shihen se po e kalojnë mbrëmjen së bashku dhe po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

TAGS