“Më mirë e çmendur që jeton të vërtetën”/ Jonida Maliqi i ka edhe dy fjalë për Romeon

“Më mirë e çmendur që  jeton të vërtetën”/  Jonida Maliqi i ka edhe dy fjalë për Romeon

Pas ndarjes nga Romeo, Jonida Maliqi ka vijuar me angazhimet e saj të përditshme, madje duke deklaruar në media se është beqare e mesa duket po e shijon këtë fazë. Por duket se në rrjetet sociale, ajo i ka pasur dhe dy fjalë për ish-të dashurin e saj. Nëpërmjet një poezie, ajo i ka dërguar një mesazh Romeos.

Postimi i Jonida Maliqit.

“Luftëtare e së vërtetës. E vetmuar, përballë valës së intrigave pafund. Nuk ngurrojnë ta quajnë të çmendur, ndërsa ajo vetëm qesh. Më mirë e çmendur që jeton të vërtetën, se një kukull që dehet me gënjeshtra të bukura”, – është poezia e shkurtër që këngëtarja ka ndarë në profilin e saj të “Instagram”-it.

TAGS