Me Malishevën nuk ka shaka, kthen kokulur edhe Feronikelin

Me Malishevën nuk ka shaka, kthen kokulur edhe Feronikelin

Malisheva ka bërë një tjetër ndeshje të mirë në kuadër të Superligës së Kosovës.

Në një ndeshje aspak të lehtë në letër, skuadra e Malishevës ka arritur që të marrë tri pikë, shkruan Periskopi.

Malisheva shënoi fitore me rezultatin minimal 1:0, në përballje me Feronikelin.

Goli i vetëm në këtë takim u shënua në minutën e 64’ dhe erdhi nga Vitija, përcjell Periskopi.

Kjo fitore e dërgon Malishevën në kuotën e 10 pikëve, kurse Feronikeli mbetet me gjashtë pikë në pesë ndeshje të luajtura.

TAGS