“Me loqkën”, Gili publikon foto në krahët e kësaj bukuroshe

“Me loqkën”, Gili publikon foto në krahët e kësaj bukuroshe

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet në shoqëri të një zeshkane simpatike.

“Me loqkën”, e ka përshkruar foton Gili. /ORAinfo/

TAGS