Me këto fjalë, Tayna uron Vitin e Ri 2020

Me këto fjalë, Tayna uron Vitin e Ri 2020
22:57 | 31 Dhjetor 2019

Tayna ka uruar për Vitin e Ri.

Reperja Tayna ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për t’i uruar të gjithë për Vitin e Ri 2020, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto dhe krah saj ka shkruar disa fjalë. Duke qenë se ky vit që po e lëmë pas ishte i suksesshëm për të, reperja e ka theksuar këtë fakt edhe në urimin e saj.

Ky vit per mu, perveq i suksesshem ne karrier, o’ kon edhe vit i pjekjes mentale e punes me veten n’aspektin personal. Kom hala rruge t’gjate perpara, po jom shume krenare dhe e lumtur per krejt senet qe i kom arrit n’cdo aspekt edhe shume optimiste per t’ardhmen. Faleminderit krejtve per kete vit te mrekullushem e t’mbushun me dashni qe ma keni dhuru. Kete vit qe po vjen kom me ju kthy hala ma shume dashnin e shpresoj qe keni me vazhdu m’u argtu me kongt e mia?? Ju dua shume!”, ishin fjalët me të cilat Tayna i ka uruar ndjekësit për 2020-ën./Lajmi.net/

TAGS