Me këtë veprim, Milot Rashica zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Me këtë veprim, Milot Rashica zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë.

Madje çifti i njohur i show-bizit shqiptar e kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë.
Rashica dhe Kera po presin edhe një djalë tjetër.

Kështu ka bërë të ditur gurja e futbollistit përmes një postimin në instagram.

Miloti dhe Belkizi ditë më parë kanë festuar ditëlindjen e djalit të parë.

Çifti kanë pranuar urime të shumta nga miq e familjarë për këtë lajm të bukur.

TAGS