Me këtë pamje, Lola do ta ‘shkrijë’ Dautin

Me këtë pamje, Lola do ta ‘shkrijë’ Dautin

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim.

Lola po merr vëmendje.

Bashkëshortja e politikanit kosovare Daut Haradinajt thuajse çdo ditë zë hapësirë në mediat rozë.

Kjo jo rastësisht pasi që Lola me sharmin që ka, ka bërë që ndjekësit ta përcjellin jetën e saj të cilën e tregon jo pak në rrjetet sociale.

Hiç më larg se në intervistën e fundit Lola ka treguar se hoqi dorë nga këndimi vetëm për hir të Dautit.

Ndërkoë që bukuroshja sot ka publikuar një foto në të cilën u shfaq në një fustan të zi me shkëlqim duke theksuar dukshëm linjat trupore.

Theksojmë se Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve.

TAGS