“Me këmbë përpjetë”/ Rezarta Shkurta tregon sesi e sjellë burrin për 2 sekonda në shtëpi

“Me këmbë përpjetë”/ Rezarta Shkurta tregon sesi e sjellë burrin për 2 sekonda në shtëpi

Rezarta Shkurta shpesh ndan në rrjetet sociale copëza nga e përditshmja e saj. Shpesh në postime është edhe bashkëshorti, Ermal Hoxha. Këtë herë këngëtarja ka treguar sesi të kesh burrin për dy sekonda në shtëpi. E natyrisht që ky sekret është sa me konotacion seksual aq edhe gazmor.Rezarta publikoi një foto në rrjetet sociale të një maceje të shtrirë në krevat me këmbët përpjetë ku shkruan: “Ermal dreka është gati”. Ajo ka publikuar edhe përgjigjen e bashkëshortit, që menjëherë ka shkruar: “Erdhaaaa.” Rezarta ndau mesazhet me ndjekësit në Instagram dhe shkoi se kjo është mënyra më e thjeshtë për të bërë të mundur që burri të kthehet shpejt në shtëpi.

TAGS