Me imazhin e fundit Antonela do t’ia “vë flakën” meshkujve

Me imazhin e fundit Antonela do t’ia “vë flakën” meshkujve

Antonela Berisha, është njëra nga show-girl, më të komentuara.

Ajo u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Ani pse nga ai format nuk doli e pa Përputhur, ajo jashtë programit kishte shumë kërkesa.

Gjithesesi, Antonela është komentuar shumë edhe për paraqitjen e saj dhe pamjen e saj.

Ajo ka pranuar se ka bërë disa ndërhyrje të vogla në fytyrë, duke mos pasur asnjëherë komplekse.

Së fundmi ajo është paraqitur me një kostum shumë elegant, e me pamjen e saj do t”i çmend të gjithë meshkujt./ORAinfo/