“Më e mirë e ëma se e bija”/ Majlinda Bregu dhe Kejda shkëlqejnë në rrugët e Francës (FOTO)

“Më e mirë e ëma se e bija”/ Majlinda Bregu dhe Kejda shkëlqejnë në rrugët e Francës (FOTO)

Majlinda Bregu dhe vajza e saj Kejda kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëra-tjetrën, ata shpeshherë e kanë thënë se janë shoqe shumë të ngushta me njëra-tjetrënNënë e bijë janë edhe mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh shihen bashkë në udhëtimet që ata bëjnë bashkë.


Kejda ka publikuar së fundmi një foto nga pushimet e kësaj verë në Aix-en-Provence në Francë me të ëmën, por komentuesit shprehen se nuk po dallojnë kush është nëna e kush bija.

Të dyja duken mjaft bukur dhe 23-vjeçarja shpreh vlerësimin për të ëmën me këtë post. Falë marrdhënies së saj  të shkurtër me djalin e ish guvernatorit, Erik Fullanin, vajza e Majlinda Bregut u bë atë kohë një ndër emrat më të lakuar në mediat rozë.

TAGS