Më e mirë e ëma se e bija, Çiljeta Xhilaga publikon foton e veçantë

Më e mirë e ëma se e bija, Çiljeta Xhilaga publikon foton e veçantë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga përditshmëria e saj.Së fundmi, ajo ka ndarë një foto në ‘’Instagram’’ me të ëmën, dhe ajo që ra në sy është ngjashmëria mes tyre. “Me mamin”, ka shkruar Çiljeta krahas fotos shoqëruar me një zemër.

Kujtojmë që këngëtarja humbi pak javë më parë të atin nga koronavirusi.

TAGS