Me dimia, kaq bukur duket gruaja e Lumi B

Me dimia, kaq bukur duket gruaja e Lumi B

Sa bukur duket gruaja e Lumi B me dimia.

Si të gjitha bashkëshortet e te famshmëve, edhe ajo e reperit Lumi B merr vëmendje të madhe mediatike.
Duke u shquar për stilin e saj të veçantë, ajo arrin të komentohet mjaftë nga ndjekësit e saj, shkruan Kosovarja.

Ishin ndjekësit ata që patën dëshirë ta shohin se si duket ajo me veshje tradicionale.

Ajo nuk hezitoj dhe menjëherë ndau një të tillë, duke vallëzuar në një dasmë që tregojë se është nuse tipike tradicionale.

Kaq shumë hije po i ka, duke u shfaqur madhështore.

TAGS