Mbajti koncert recital në Tiranë, Soni flet me emocion pas përfundimit të tij

Mbajti koncert recital në Tiranë, Soni flet me emocion pas përfundimit të tij
14:13 | 4 Maj 2019

Soni Malaj ditë më parë mbajti koncert recital në Tiranë.

Soni Malaj mbajti koncert recital në Amfiteatrin e Tiranës, ku  performoi para një numri të madh të pranishmëve, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishin të pranishëm aty për të parë nga afër atmosferën në atë koncert.

Pas përfundimit të koncertit, Soni foli për emocionet që kishte dhe tregoi edhe detaje rreth këngëve që planifikon t’i sjell së shpejti.

Në linkun e mëposhtëm mund të kuptoni se çfarë tha Soni Malaj. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS