Martohet ish ‘Miss Kosova’, publikon pamje mahnitëse në krahët e ‘princit’

Martohet ish ‘Miss Kosova’, publikon pamje mahnitëse në krahët e ‘princit’

Covid 19 nuk e ndalë ish “Miss Kosoven” të martohet e të duket kaq bukur.

A ju kujtohet Artnesa Krasniqi, një nga vajzat më të pashme që rrëmbej kurorën e më të bukurës në “Miss Universe Kosova”?

Ajo, fitoi edhe disa çmime të tjera me rëndësi dhe pati një karrierë të bujshme në fushën e modës, shkruan Kosovarja.

Në fillim të pandemisë, Artbesa u fejua dhe sesioni i saj fotografik la shumë përshtypje pozitive.

Siç kuptojmë, ish missi tashmë është martuar me partnerin e saj. Bukuroshja është shfaqur me një fustan të bardhë minimal, por që e prezanton shumë bukur atë.

Urime çiftit të ri!

TAGS