Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fustan të bardhë

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fustan të bardhë

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fustan të bardhë.

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, është ndër femrat më të bukura por dhe të dashura për publikun.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon imazhe të ndryshme me të cilat gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi ajo joshi fansat e saj me postimin e bërë në Instagram ku shihet e veshur me të bardhë teksa flokët dhe grimi vetëm sa e kompletojnë edhe më shumë paraqitjen e saj.

Ajo pranoi komente pozitive nga ndjekësit e saj duke e komplimentuar atë për paraqitjen e saj.

TAGS