Marina Vjollca merr vëmendjen e artistit të njohur botëtor, ja komenti që i lë

Marina Vjollca merr vëmendjen e artistit të njohur botëtor, ja komenti që i lë

Marina ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë. Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, por jo vetëm! Dj Snake i ka komentuar një emoji, si për t’i thënë që ka qëlluar në shenjë.Kështu, ai ka shprehur pëlqimin e tij për fotot e Marinës, e cila nuk i ka kthyer një përgjigje. Nuk dihet si mund ta ketë pritur dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi.

TAGS