Marina shfaqet me vajzën, vëmendjen merr veshja e saj

Marina shfaqet me vajzën, vëmendjen merr veshja e saj

Marina Vjollca, është njëra nga moderaret më të dashura për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e ekraneve, e gjithmonë është munduar që ta dhurojë më të mirën për publikun e saj besnik, shkruan ORAinfo.

Tani, Marina është duke jetuar ditët më të bukura të jetës së saj, pasi e gjithë koha e saj i përkushtohet rritjes dhe përkujdesjes së vajzës së saj, Marget.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet se në krah ka vajzën me të cilën do të dalë në shëtitje.

E veshja verore e Marinës merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/