Marina e veshur si zonjë e vërtetë, e la nën ‘hije’ Luanën me këtë pamje

Marina e veshur si zonjë e vërtetë, e la nën ‘hije’ Luanën me këtë pamje

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe po duket si ‘kukull’./ORAinfo/

TAGS