Marina bëhet brune, ju habit me dukjen

Marina bëhet brune, ju habit me dukjen

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka posotuar një foto ku shihet se ëstë bërë brune.

E në këtë imazh Marina shfaqet në praninë e dy burrave, e ky veprim i saj duket se do ta bëjë xheloz Getin./ORAinfo/

TAGS