Manchester United ka këto plane për këtë janar

Manchester United ka këto plane për këtë janar

Manchester United ka treguar planet që ka për këtë janar.

Manchester United dëshiron të gjejë partnerin e Harry Maguire për të forcuar fazën defanzive, pasi që nuk janë të kënaqur me opsionet që kanë.

Gjiganti anglez Manchester United pritet të sjellë në skuadër edhe katër fytyra të reja, raporton “Transfer Ëindoë Podcast”.

“Djajtë e Kuq” janë në kërkim të një mbrojtësi qendror nga ana e majtë, që të jetë një partner i mirë për Harry Maguire, një mbrojtës të krahut të djathtë, një mesfushor qendror dhe një sulmues të krahut të djathtë.

Emrat më të përfolur janë Raphael Varane, David Alaba, Caicedo dhe Calhanoglu i Milanit.

TAGS