Man Utd ka gati 80 milionë euro për Milinkovic – Savic

Man Utd ka gati 80 milionë euro për Milinkovic – Savic
11:58 | 12 Korrik 2019

Gjiganti i Premierligës, Manchester United, ka kthyer interesimin kah ylli i Lazios.

Sergej Milinkovic – Savic është kthyer në listën e dëshirave të Manchester United, sipas Gianluca Di Marzio, transmeton lajmi.net.

Gazetari italian raporton se United janë të gatshëm të ofrojnë 80 milionë euro për shërbimet e Sergej, transmeton lajmi.net.

‘Djajtë e kuq’ mund ta humbin Pogban këtë verë, derisa francezi kërkohet nga Real Madrid e Juventus.

Ylli i Lazio, Milinkovic Savic mund të jetë zëvendësuesi i tij, dhe United pritet të ofrojnë 80 milionë euro për serbin. /Lajmi.net/

TAGS