Man Utd ia tregon derën këtij lojtari

Man Utd ia tregon derën këtij lojtari

Van De Beek, duket se do të ndryshojë ambient.

Sipas Manchester Evening News, Donny van de Beek i është ofruar Newcastle dhe Borussia Dortmund në një afat kalimtar të hapur për biznes,përcjell ORAinfo.

Mesfushori holandez ka luftuar për të provuar vlerën e tij në Manchester United dhe, me kohën e lojës ende të pamjaftueshme, Djajtë e Kuq janë të përgatitur ta lënë atë të largohet nga Old Trafford në huazim përpara afatit të ardhshëm./ORAinfo/

TAGS