Man Utd – Basaksehir, publikohen formacione zyrtare

Man Utd – Basaksehir, publikohen formacione zyrtare

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Basaksehir.

Manchester United pret Basaksehir në ‘Old Trafford’, në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së grupit të Ligës Kampionëve.

Ndeshja mes Manchester United dhe Basaksehir fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

TAGS