Man City fiton dhe rrëmben pozitën e parë

Man City fiton dhe rrëmben pozitën e parë

Manchester City e ka mposhtur 2-0 Fulhamin, për t’i rrëmbyer pikët e plota dhe për të pushtuar pozitën e parë në renditjen e Premierligës.

Manchester City të Pep Guardiolës i kanë mjaftuar dy gola në pjesën e parë kundër Fulhamit për të rrëmbyer pikët e plota në xhiron e 32 në Premierligë, raporton Gazeta Express.

TAGS