Maluma harron Natalian, kush është e dashura e këngëtarit të dashur nga femrat

Maluma harron Natalian, kush është e dashura e këngëtarit të dashur nga femrat

Një nga këngëtarët më të dashur për femrat, duket se ka gjetur sërish dashurinë. Maluma, duket se e ka harruar plotësisht Natalia Barulich dhe tashmë është në krahët e një femre tjetër.  Së fundmi, këngëtari është fotografuar në Los Angeles me të dashurën e tij, ku shihen se janë veshur matchy-matchy.Nuk kanë munguar as paparacët që e kanë fotografuar çiftin. Mesa duket Maluma nuk është shqetësuar aspak nga sytë e kureshtarëve, duke vijuar të mbajë të përqafuar brunen simpatike që duket se tanimë i ka rrëmbyer zemrën.

TAGS