Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet provokuese me këtë veshje

Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet provokuese me këtë veshje

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në fotot e fundit ajo shfaqet e veshur më provokuese se kurrë, e me këtë pamje ajo i ka lënë ndjekësit pa fjalë./ORAinfo/

TAGS