Majlinda bëhet e tëra bionde, shkëlqen në pamjen e fundit

Majlinda bëhet e tëra bionde, shkëlqen në pamjen e fundit

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Së fundi, Majlinda është bërë e tëra bionde, e me këtë pamje të rej ajo po duket mahnitëse./ORAinfo/

TAGS