Majku do të pendohet, Majlina shfaqet ‘zjarr’ nga shtrati, asetet e saj bombastike bien në sy

Majku do të pendohet, Majlina shfaqet ‘zjarr’ nga shtrati, asetet e saj bombastike bien në sy

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Modelja se fundmi ka sjell disa imazhe provokuese nga shtrati.

E veshur shkurt dhe provokuese, Majlinda do ta bëjë pishman Majkun që është ndarë nga ajo.

Në këtë paraqitje ajo nuk ka hezituar t’i ekspozoj asetet e saj të bollshme. /ORAinfo/