Majk vazhdon me jetë luksoze, kjo është vetura e re luksoze e tij

Majk vazhdon me jetë luksoze, kjo është vetura e re luksoze e tij

Majk bëhet me veturë të re.

Majk ka prezantuar veturën e re të tipit “Audi”.

Një ndër emrat më të suksesshëm të industrisë së muzikës vendore dhe njëherësh shumë i kërkuar është edhe Majk, shkruan lajmi net.

Përmes postimit të fundit, reperi ka treguar se është bërë me veturë të re, kësaj radhe me një të tipit “Audi”.

Në foto, Majk shihet pranë makinës së re, nga momenti i blerjes së saj.

Sa i përket projekteve muzikore, “Zhytem” titullohet projekti i fundit muzikor nga Majk, të cilin e solli në duet me Ghetto Geasyn gjatë muajit qershor.

TAGS