Majk dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e radhës

Majk dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e radhës
21:22 | 15 Qershor 2019

Majk dhe Ghetto Geasy kanë publikuar këngën e tyre të re.

Ghetto Geasy dhe Majk njihen për hitet e tyre verore, dyshja ka ardhur sërish me një këngë të tillë, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë është publikuar videoklipi i ri i anëtarëve të grupit ‘BabaStars’, ‘Malena’ titullohet dueti i ri i dyshes.

Çdo bashkëpunim i dyshes ka rezultuar me sukses, prandaj pritshmëritë janë të mëdha edhe për këngën e re. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS