Mahniti jurinë me performancën, vajza e Robert Aliajt kalon në finalen e The Voice në Belgjikë

Mahniti jurinë me performancën, vajza e Robert Aliajt kalon në finalen e The Voice në Belgjikë

Gala, vajza e Robert Aliaj është një ndër konkurentet e konkursit të njohur ‘The Voice Kids’ në Belgjikë.  Ajo arriti të mahnisë jurinë me këngën e Norah James, “Don’t Knoë Ëhy, duke kaluar kështu dhe në natën finale të konkursit.Lajmin e bëri me dije vetë Roberti, i cili ndau në llogarinë e tij në ‘Instagram’ një pjesë të performancës. “Sapo ndodhi. Gala kaloi në finale. Ndiqeni perfomancën e saj të fundit dhe shumë falenderime për mbështetësit”, ka shkruar ai.

Roberti mori komente të shumta urimi për vajzën e tij, ku mes tyre janë dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu dhe opinionisti Olti Curri.

TAGS