Lum Adriana për çikën e saj, Kaona shkëlqen me pamjen e fundit

Lum Adriana për çikën e saj, Kaona shkëlqen me pamjen e fundit

Kaona, është vajza e madhe e aktores së famshme, Adriana Matoshi.

Ani pse vet aktorja shumë rrallë i poston në rrjetet sociale, Kaona tashmë është një vajzë që është shumë aktive në platformat online,shkruan ORAinfo.

Familja e tyre është përballur me një situatë të pakëndshme, pasi Adrianës i është kthyer sërish tumori në kokë.

Kështu familja e saj po i rri shumë afër aktores që ta kalojë edhe këtë sfidë.

E vajza e saj, Kaona është bërë tani një vajzë e madhe dhe tejet atraktive.

E në bazë të postimit të fundit që ka bërë, ajo duket kopje e Adrianës./ORAinfo/