Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me dimi.

E duket se kjo pamje i ka pëlqyer Medës dhe e ka publikuar edhe në Instagramin e tij./ORAinfo/

TAGS