Lulja e Medës vishet me dimi e dallamë, ia bëri vjehrrës zemrën ‘mal’ me këtë pamje

Lulja e Medës vishet me dimi e dallamë, ia bëri vjehrrës zemrën ‘mal’ me këtë pamje

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TAGS